Sözcü Plus Giriş

Kızlarını metro raylarına bırakan babaya idari para cezası  

Bir inşaatta çalışırken işten çıkarılıp parasını alamadığını iddia eden bir baba, parasını alabilmek için üç küçük kızını metro raylarına bırakarak eylem yaptı. Baba idari para ceza kesilerek serbest bırakılırken kızları Çocuk Esirgeme Kurumu'na gönderildi. Çaresizlikten de olsa çocuklarını canını tehlikeye atan babaya hem çok kızdık hem de ona ne diyeceğimizi bilemedik. Bu nedenle okurlarımıza soruyoruz "Siz olsanız ne yapardınız?"

11:16 -

İstanbul Bayrampaşa’da dün 3 küçük kızıyla metro istasyonuna gelen bir kişi, çocuklarını raylara bırakmış, kimsenin çocukların yanına yaklaşmasına izin vermemişti. İstasyondaki görevliler metro gelmeden enerjiyi keserek çocukları raydan almıştı.

Olay yerine gelen polis ekipleri de babayı gözaltına almıştı. Gözaltına alının baba ilk ifadesinde, metro yakınındaki bir inşaatta çalışırken işten çıkarıldığını ve parasını alamadığı için eylem yaptığını söylemişti.

Kızını metro raylarına bırakan babaya “Tren hattındaki trafiği tehlikeye düşürmekten” 235 lira idari para cezası kesildi. Olayın ardından Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yetkililerine teslim edilen çocuklar, buradaki işlemlerinin ardından Çocuk esirgeme kurumuna gönderildi.

Çaresizlikten de olsa çocuklarını canını tehlikeye atan babaya hem çok kızdık hem de ona ne diyeceğimizi bilemedik. Bu nedenle okurlarımıza soruyoruz:

Siz olsaydınız ne yapardınız?

Benzer bir şey yapardım.
Çocuklarımı asla bulaştırmazdım.
Created with Poll Maker

İSTANBUL,(DHA)

Son güncelleme: android-time 11:58 02.02.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more