Sözcü Plus Giriş

Kocaeli kitap fuarına yoğun ilgi

Kocaeli Kitap Fuarı 11. senesinde yine kitapseverlerin ilgi odağı oldu. Binlerce kitapsever ilk günden fuar alanına akın ederken, İlber Oltaylı’dan Ayşe Kulin’e onlarca yazar kitaplarını imzaladı.

Uğur ENÇ / Kocaeli
15:19 -
Kocaeli kitap fuarına yoğun ilgi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin bu sene 11.'sini düzenlediği Kocaeli Kitap Fuarı kitapseverlere dün kapılarını açmıştı. Türkiye'nin en önde gelen yazarları ve sevilen isimlerini konuk olacağı fuara kitap tutkunları yoğun ilgi gösterdi.

ÜNLÜ YAZARLAR KİTAPLARINI İMZALADI

Kitap Fuarı'nın gerçekleştiği Uluslararası Fuar Merkezi'nde Aileleri ile gelen kitapseverler fuarın ilk günü İlber Ortaylı, Ayşe Kulin, Tufan Gündüz, Pelin Çift, Erhan Altunay, Didem Aslan Yılmaz, Aret Vartanyan, Buket Uzuner, Ardan Zentürk, Can Yılmaz , Zaafer Algöz gibi isimlerin söyleşilerini takip etme şansı yakaladı. Sevdikleri yazarlardan imza almak isteyenler ise saatlerce kuyruk bekledi.

Ayşe Kulin fuarda kitaplarını imzaladı.

İKİNCİ GÜNDE AYNI YOĞUNLUK

Kocaeli Kitap Fuarı ikinci gününde de önemli isimleri konuk etti. Canan Kararay, Hatice Kübra Tongay, Cem Seymen, Hatice Kübra Tongar, Nevzat Tarhan, Ömer Tuğrul İnançer, Serdar Tuncer, Erhan Çelik, Gözde Erdoğan, Oktay Tiryakioğlu kitapseverlerle buluştu. 490 yayınevinin katıldığı fuarda panel, söyleşi ve imza etkinliğinin düzenlenecek. Kocaeli 11. Kitap Fuarı 5 Mayıs Pazar gününe kadar açık olacak.

Fuarda çok sayıda panel, söyleşi ve imza etkinliğinin düzenlenecek

Fuarla ilgili detaylı bilgi için; http://www.kocaelikitapfuari.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more