Sözcü Plus Giriş

Korkunç iddia! 16 yaşındaki kıza alkol ve uyuşturucu verilip…

Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde, R.G. (16) adlı genç kızın alkol ve uyuşturucu verildikten sonra cinsel istismara uğradığı iddiası üzerine polis harekete geçti. Polis, R.G.'nin verdiği isimler doğrultusunda aralarında esnafların da bulunduğu şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

20:25 -
Korkunç iddia! 16 yaşındaki kıza alkol ve uyuşturucu verilip…

Karamürsel’de, R.G. iddiaya göre uyuşturucu ve alkol verilip bir grup kişi tarafından cinsel istismara uğradı. İddialar üzerine bir mahalleli R.G.’yi bulup, Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürdü.

İLGİLİ HABEROtobüste 'cinsel istismar' iddiasına tutuklamaOtobüste 'cinsel istismar' iddiasına tutuklama

Burada ifadesi alınan R.G., başka bir ilden Karamürsel'e geldiğini, tanıştığı kişilerin kendisine alkol ve uyuşturucu verdiğini, cinsel istismara uğradığını ve bu kişiler tarafından farklı kişilerle birlikte olmaya zorlandığını iddia etti.

İLGİLİ HABER14 yaşındaki kıza cinsel istismara 19 yıl 9 ay hapis cezası14 yaşındaki kıza cinsel istismara 19 yıl 9 ay hapis cezası

Polis, R.G.’nin verdiği isimler doğrultusunda soruşturma başlattı. Polis, aralarında esnafın da bulunduğu kişileri gözaltına almak için çalışmalarını sürdürüyor.  DHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more