Sözcü Plus Giriş

Küçük çocuk üzerinde bu notla annesi tarafından terk edildi

Bursa’da 3 yaşındaki çocuk annesi tarafından bir AVM’nin oyun parkına terk edildi. Çocuğun üzerine bırakılan ve annesi tarafından yazıldığı anlaşılan notta "artık bakamıyorum, tek çarem buydu" ifadeleri yer aldı.

Güncellenme: 11:42, 05/01/2019

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde yaşayan anne, 3 yaşındaki oğluyla 15.30 sıralarında bir AVM'nin oyun parkına geldi. Çocuğun bir süre sonra ağlaması üzerine güvenlik görevlileri çocuğun yanına geldi. Çevrede anneyi arayan güvenlik görevlileri, çocuğun üzerindeki ‘artık bakamıyorum, tek çarem buydu' şeklindeki notu buldu. Bunun üzerine güvenlik görevlileri, durumu polise bildirdi. Notun üzerinde çocuğun ismi Hamza, annenin isminde ise Gamze yazılıydı.

“Artık bakamıyorum, tek çarem bu”

Polis ekipleri, Hamza’yı bırakan kişinin el yazısıyla yazdığı, ”Çok zor durumdayım, çocuğa bakacak durumum yok. Tek Çarem buydu, Bir başıma bu kadar yapabildim. Kendime bakamıyorum, bu konuda çocuğumu da pişman etmek istemiyorum” sözlerinin yer aldığı notu incelemeye aldı.  Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, Hamza'yı emniyete götürdü. Notun altına isminin Gamze olduğunu yazan anneyi bulmak için tahkikat başlatıldı.

BURSA (İHA)

Yayınlanma Tarihi:09:52,