Mansur Yavaş belediye meclisini halka açtı

Ankara'da mazbatasını almasından itibaren yaptığı hamlelerle dikkatleri üzerine çeken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Belediye Meclis toplantılarını halka açtı.

Mansur Yavaş belediye meclisini halka açtı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş başkanlığında toplanan Belediye Meclisi'nde Büyükşehir, ASKİ ve EGO'nun 2018 mali yılı faaliyet raporları onaylandı. Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen üçüncü oturumda; geçen toplantı tutanak özetinin oylanmasının ardından Başkan Yavaş Büyükşehir, EGO ve ASKİ'nin 2018 mali yılı faaliyet raporlarının yer aldığı başkanlık yazılarının gündeme alınmasını oylamaya sundu.

Son Dakika... Mansur Yavaş, o odaya henüz giremedi! İlginizi Çekebilir Son Dakika... Mansur Yavaş, o odaya henüz giremedi!

VATANDAŞ MECLİS GÖRÜŞMELERİNDE

Oy birliği ile gündeme alınan faaliyet raporlarının görüşülüp karara bağlanması için yasa gereği Meclise 1. Başkanvekilinin başkanlık etmesi gerektiğini söyleyen Başkan Yavaş, koltuğunu 1. Başkanvekili Fatih Ünal'a bırakarak, Meclis sıralarına geçti. Büyükşehir, ASKİ ve EGO'nun 2018 Mali Yılı Faaliyet Raporları oy çokluğu ile kabul edilirken, toplantıya Başkentliler de yoğun ilgi gösterdi.

İstanbul seçim sonuçlarında son sandıklar! Mazbata için Maltepe bekleniyor... | Son dakika haberleri İlginizi Çekebilir İstanbul seçim sonuçlarında son sandıklar! Mazbata için Maltepe bekleniyor... | Son dakika haberleri