Sözcü Plus Giriş

Mersin’de korkunç olay! 1’i kurtarıldı, 1’i kayıp

Mersin'de, Bahar Orman (12) ve Hediye Orman (6) adlı iki kız kardeş, iddiaya göre birlikte yürüdükleri sırada Yalınayak Deresi'ne düştü. Bahar Orman, çevredekiler tarafından dereden çıkarılırken, Hediye Orman ise sürüklenerek gözden kayboldu. İtfaiye, polis ve AFAD, küçük kızı bulmak için arama-kurtarma çalışması başlattı.

Güncellenme: 21:09, 16/03/2019

Olay, akşam saatlerinde Merkez Akdeniz ilçesi Güneş Mahallesi’nde meydana geldi. Yalınayak Deresi’ne yakın bölgede yürüyen Bahar ve Hediye orman kardeşler, iddiaya göre bir süre sonra dengelerini kaybederek suya düştü.

İlginizi ÇekebilirKayıp ilanı verilmişti! Cesedi orada bulunduKayıp ilanı verilmişti! Cesedi orada bulundu

Olayı gören çevredekiler kardeşleri kurtarmak için çalışma başlattı. Vatandaşların çabasıyla Bahar Orman dereden çıkarıldı. Hediye Orman ise tüm çabalara rağmen dereden suya kapılarak gözden kayboldu. İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve AFAD ekipleri sevk edildi.

İlginizi ÇekebilirİHD'nin kayıp dediği kişi Furkan'ın katil zanlısı çıktıİHD'nin kayıp dediği kişi Furkan'ın katil zanlısı çıktı

Ekipler küçük kızı arama çalışması başlattı. Bahar Orman ise Mersin Şehir Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı. Arama çalışmalarının gece de süreceği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.   DHA

Yayınlanma Tarihi:20:55,