Sözcü Plus Giriş

Metil alkol can almaya devam ediyor!

Adana'da metil alkol zehirlenmesi şüphesiyle hastanede tedavi gören bir kişi daha hayatını kaybetti. Kentte aynı sebeple son bir ayda hayatını kaybedenlerin sayısı 10'a çıktı.

14:14 -
Metil alkol can almaya devam ediyor!

Adana’da metil alkol zehirlenmesi şüphesiyle tedaviye alınan bir kişi daha yaşamını yitirdi. Alınan bilgiye göre, bir süre önce Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde rahatsızlanan Ö.F.D, başvurduğu Kadirli Devlet Hastanesinden “metil alkol zehirlenmesi” şüphesiyle Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybeden Ö.F.D’nin cenazesi, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Kentte son bir ayda metil alkol zehirlenmesi şüphesiyle yaşamını yitirenlerin sayısı 10’a yükseldi. İl Sağlık Müdürlüğünce dün yapılan açıklamada, kentte “sahte alkol” kullanımına bağlı gelişen rahatsızlıklar dolayısıyla sağlık kuruluşlarına 70 başvuruda bulunulduğu, 30 vakanın tedavisinin devam ettiği bildirilmişti.

AA

İLGİLİ HABERTürkiye'de kaçak içkinin oranı ne? Yaşamını yitirenlerin sayısı gün geçtikçe artıyorTürkiye'de kaçak içkinin oranı ne? Yaşamını yitirenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor İLGİLİ HABERİçkiye yapılan zamlar vatandaşı kimyager yaptıİçkiye yapılan zamlar vatandaşı kimyager yaptı

 

 

Son güncelleme: 15:23 18.07.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more