Sözcü Plus Giriş

MHP ihraç ettiği eski vekiline ilginç bir hediye paketi gönderdi

*MHP Lideri Devlet Bahçeli, MHP’nin 50. yıldönümü nedeniyle hazırlanan özel plaketi, partiden ihraç edilen Yusuf Halaçoğlu’na da gönderdi. Halaçoğlu ‘’Çok büyük sürpriz oldu’’ dedi.

Veli TOPRAK
11:21 -
MHP ihraç ettiği eski vekiline ilginç bir hediye paketi gönderdi

MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin 50. kuruluş yıldönümü için hazırlanan özel plaketi, MHP'den ihraç edilen Kayseri eski Milletvekili Yusuf Halaçoğlu'na da gönderdi. Halaçoğlu, “Kargo ile gelen paketi açınca çok şaşırdım” dedi.


MHP'den 3 dönem Kayseri milletvekili olarak görev yapan Türk Tarih Kurumu eski başkanı Prof. Yusuf Halaçoğlu, MHP'den ihraç edilince İYİ Parti'ye geçmiş daha sonra İYİ Partiden de ayrılıp aktif siyasete ara vermişti.
Halaçoğlu, Bahçeli'nin gönderdiği özel plaketi sosyal medya hesabından duyurdu ve “İhraç edilmiş biri olarak, adıma kargo ile gelen paketi açınca çok şaşırdım” dedi. Halaçoğlu'nun bu paylaşımı sonrası birçok takipçisinden ‘'Yuvaya dön' mesajları geldi. ‘'Kıymet bilinmesi de güzel, altın değerini kaybetmez, Demek ki hala kıymetlisiniz, Dönün hocam, gücümüze güç katın” yorumları da yapıldı.

 

Son güncelleme: 11:53 21.10.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more