MHP İl Başkanı alkol satılıyor diye kızının mezuniyet balosunu bastı

Kastamonu MHP İl Başkanı Yüksel Aydın, iddialara göre mezuniyet kutlaması yapan öğrencilere alkol satışı yapan Emirbey Atlı Turizm ve Doğal Yaşam Köyü’nü bastı. Aydın engel olmak isteyen jandarmalara da hakaret etti. Jandarmalar il başkanı ve yanındakilerden şikayetçi oldu. Baskın anına ait görüntüler ortaya çıktı.

Kastamonu'nun Daday ilçesindeki yaşam köyünde 4 Nisan günü yapılan, kutlamada kızının da olduğunu ifade eden Yüksel Aydın yanındakiler ile beraber üzerinde çakar bulunan araçlar ile baskın yaptı. 60 kişilik öğrenci grubuna yönelik Aydın'ın hareketini engellemek isteyen işletmeciler ve jandarma tehdit edildi.

Bu sırada işletmede bulunanlar insanlar korku içinde hızlı bir şekilde yaşam köyünü boşalttı. Jandarma görevlileri olaydan sonra kendilerine yönelik hakaret ve tehdit nedeniyle MHP İl Başkanı Aydın ve yanındaki İsmail Yılancıoğlu'ndan şikayetçi oldu.

Görevliler ifadelerinde kendilerine hakaret eden kişinin alkollü olduğunu söyledi. Bu anları kaydeden cep telefonu görüntüleri ortaya çıktı.