Sözcü Plus Giriş

MHP’de istifa şoku!

MHP'den ayrılan Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Kerim Tufan ile çeşitli belediyelerdeki 8 meclis üyesi, İYİ Parti'ye geçti.

18:22 -
MHP’de istifa şoku!

İYİ Parti Mersin İl Başkanı Servet Koca, bir düğün salonunda düzenlenen rozet takma töreninde, partilerinin yeni kurulmasına rağmen genel seçimlerde iyi bir başarı elde ettiğini söyledi.

mhp-istifa

MHP’den istifa ederek İYİ Parti’ye geçen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ile güçlendiklerini belirten Koca, Büyükşehir Belediyesini kazanmayı hedeflediklerini anlattı. Kocamaz da kendisine gelen teklifleri değerlendirerek yoluna İYİ Parti’de devam etme kararı aldığını ifade ederek, kente yapılan çalışmaları anlattı.

İLGİLİ HABERİYİ Parti'den istifa edip AKP'ye geçtilerİYİ Parti'den istifa edip AKP'ye geçtiler
Konuşmaların ardından 19 Aralık’ta MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Kerim Tufan ile çeşitli belediyelerdeki 8 meclis üyesine parti rozetleri takıldı. Törene İYİ Parti Mersin milletvekilleri Behiç Çelik ve Zeki Hakan Sıdalı da katıldı. AAİLGİLİ HABERMHP'den istifa eden Kocamaz, İYİ Partili olduMHP'den istifa eden Kocamaz, İYİ Partili oldu

Son güncelleme: android-time 18:54 02.01.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more