Sözcü Plus Giriş

Motosiklete sırtüstü uzanıp tek tekerlek üzerinde gitti

Sarıyer’in çeşitli noktalarında motosikletiyle tehlike yaratan bir kişi, sırtüstü uzanıp ayaklarını da gidona uzattıktan sonra metrelerce tek tekerlek üzerinde giderek ölüme meydan okudu. Magandalıkta adeta çığır açan genç, parklara girerek motosikletiyle merdivenlerden indi, işlek noktalarda “makas” atarak trafiği tehlikeye soktu.

09:35 -

Tüm uyarılara, ağır para cezalarına rağmen mega kentte trafik terörü devam ediyor. Son olarak Sarıyer'in çeşitli noktalarında motosikletli bir maganda, araçların arasında tek tekerlek üzerinde giderek ve “makas” atarak trafiği tehlikeye düşürdü. Mega kentte terör estiren maganda, Maslak Büyükdere Caddesi, İstinye Katar Caddesi gibi trafiğin işlek olduğu noktalarda da aynı hareketleri sürdürerek hem kendi hem de sürücülerin canını hiçe saydı.

TRAFİĞE AÇIK ALANDA SIRTÜSTÜ MOTORA UZANDI

Tüm bu yaptıklarıyla yetinmeyen motosikletli genç, arkadaşlarıyla beraber Sarıyer Ayazağa'da trafiğe açık olan bir alana gitti. Burada çeşitli denemeler yapan genç, motosikletine sırtüstü uzanarak ayaklarını da gidona uzattı. Bir süre bu şekilde giden maganda ardından sırtüstü uzandığı motosiklette tek teker üzerine gitmeye başladı.  Ayazağa'daki birçok parka motosikletle giren sürücü, merdivenlerden inip çıktı. Akrobasi uğruna trafikte yapmadığını bırakmayan genç sürücü, o anları kaydedip bir de sosyal medyada paylaştı.

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri motosikletli magandayı yakalamak için çalışma başlattı. (İHA)

Son güncelleme: 09:55 09.12.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more