Sözcü Plus Giriş

O Ses Türkiye birincisi kim oldu? İşte O Ses Türkiye şampiyonu…

O Ses Türkiye'de final heyecanı son buldu ve 2019'un birincisi belli oldu. Son ikiye kalan Umut Kaç ve Ferat Güngör muhteşem performansları ile son kez jüri karşısına çıktı. Yarışmada 3 ayrı SMS oylaması yapılarak O Ses Türkiye'de kim kazandı sorusu yanıt buldu. Peki O Ses Türkiye'de şampiyon kim oldu?

Güncellenme: 17:09, 28/01/2019
O Ses Türkiye birincisi kim oldu? İşte O Ses Türkiye şampiyonu…

O Ses Türkiye’de altı yarışmacıdan ilk önce dördü elendi ardından son ikiye kalan yarışmacılardan biri SMS oylaması ile O Ses Türkiye birincisi olmaya hak kazandı. Son yapılan SMS oylaması sonucu ise Murat Boz’un yarışmacısı Ferat Üngür, O Ses Türkiye’nin şampiyonu oldu. Ferat Üngür, “Bu birinciliği kadınlara, annelere ve şiddet mağduru kadınlara armağan ediyorum” dedi. İşte final performansları ve O Ses Türkiye’den detaylar…

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU KİM OLDU?

Pazar akşamı yapılan üçüncü sms oylamasının sonuçları noter tarafından Acun Ilıcalı’ya teslim edildi. Ilıcalı O Ses Türkiye 2019 birincisini belirleyen sonuçları canlı yayında açıkladı. O Ses Türkiye 2019’un şampiyonu ise Ferat Üngür oldu. Murat Boz ise takımından Ferat Üngür’ün şampiyon olmasıyla büyük sevinç yaşadı.

O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ FERAT ÜNGÜR’ÜN PERFORMANSI

 

O SES TÜRKİYE FİNALDE SON DÖRDE KİMLER KALDI?

İlk turda sahneye çıkan yarışmacılar şarkılarını seslendirdikten sonra sms oylamasına kaldı. Yapılan sms oylaması sonuçlarını ise Acun Ilıcalı açıkladı. O Ses Türkiye finalinde Beyaz’ın takımından Gülce Kahtalı, Barış ve Baran Solar, Umut Kaç ile Murat Boz’un takımından Ferat Üngür bir üst tura çıkarak dörtlü finale kaldı.

İlginizi ÇekebilirReyting sonuçları 27 Ocak: O Ses Türkiye, Kardeş Çocukları, Savaşçı ve Elimi Bırakma rekabeti...Reyting sonuçları 27 Ocak: O Ses Türkiye, Kardeş Çocukları, Savaşçı ve Elimi Bırakma rekabeti...
Yayınlanma Tarihi:14:46,