O Ses Türkiye birincisi kim oldu? İşte O Ses Türkiye şampiyonu…

O Ses Türkiye'de final heyecanı son buldu ve 2019'un birincisi belli oldu. Son ikiye kalan Umut Kaç ve Ferat Güngör muhteşem performansları ile son kez jüri karşısına çıktı. Yarışmada 3 ayrı SMS oylaması yapılarak O Ses Türkiye'de kim kazandı sorusu yanıt buldu. Peki O Ses Türkiye'de şampiyon kim oldu?

O Ses Türkiye birincisi kim oldu? İşte O Ses Türkiye şampiyonu…

O Ses Türkiye’de altı yarışmacıdan ilk önce dördü elendi ardından son ikiye kalan yarışmacılardan biri SMS oylaması ile O Ses Türkiye birincisi olmaya hak kazandı. Son yapılan SMS oylaması sonucu ise Murat Boz’un yarışmacısı Ferat Üngür, O Ses Türkiye’nin şampiyonu oldu. Ferat Üngür, “Bu birinciliği kadınlara, annelere ve şiddet mağduru kadınlara armağan ediyorum” dedi. İşte final performansları ve O Ses Türkiye’den detaylar…

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU KİM OLDU?

Pazar akşamı yapılan üçüncü sms oylamasının sonuçları noter tarafından Acun Ilıcalı’ya teslim edildi. Ilıcalı O Ses Türkiye 2019 birincisini belirleyen sonuçları canlı yayında açıkladı. O Ses Türkiye 2019’un şampiyonu ise Ferat Üngür oldu. Murat Boz ise takımından Ferat Üngür’ün şampiyon olmasıyla büyük sevinç yaşadı.

O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ FERAT ÜNGÜR’ÜN PERFORMANSI

 

O SES TÜRKİYE FİNALDE SON DÖRDE KİMLER KALDI?

İlk turda sahneye çıkan yarışmacılar şarkılarını seslendirdikten sonra sms oylamasına kaldı. Yapılan sms oylaması sonuçlarını ise Acun Ilıcalı açıkladı. O Ses Türkiye finalinde Beyaz’ın takımından Gülce Kahtalı, Barış ve Baran Solar, Umut Kaç ile Murat Boz’un takımından Ferat Üngür bir üst tura çıkarak dörtlü finale kaldı.

Reyting sonuçları 27 Ocak: O Ses Türkiye, Kardeş Çocukları, Savaşçı ve Elimi Bırakma rekabeti... İlginizi Çekebilir Reyting sonuçları 27 Ocak: O Ses Türkiye, Kardeş Çocukları, Savaşçı ve Elimi Bırakma rekabeti...

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...