Sözcü Plus Giriş

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! Büyük ikramiyeyi 3 kişi paylaştı…

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Büyük ikramiye tutarı olarak 254 bin TL belirlendi. Geçen hafta büyük ikramiye Ankara, İstanbul ve Tekirdağ'a çıkmıştı. On Numara oyununda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanıyor. İşte On Numara çekiliş sonuçları...

20:18 -
On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! Büyük ikramiyeyi 3 kişi paylaştı…

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. On Numara çekiliş sonuçları her Pazartesi Milli Piyango çekiliş heyeti ve noter huzurunda açıklanıyor. Her hafta oyunseverlere kazandırmaya devam ediyor. İşte 12 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları ve büyük ikramiye tutarı…

12 AĞUSTOS ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

On Numara çekiliş sonuçları:

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: ERZİNCAN / MERKEZ – MUĞLA / ORTACA – YALOVA / MERKEZ

EN SON DÜZENLENEN ÇEKİLİŞLER

 

İLGİLİ HABERMilli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı! Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı!

 

İLGİLİ HABERSayısal Loto yine devretti! Sayısal Loto yine devretti!

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür.

Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

Son güncelleme: android-time 09:01 13.08.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more