Sözcü Plus Giriş

On Numara sonuçlarına göre büyük ikramiye Muğla’ya! 2 Eylül On Numara çekiliş sonuçları…

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango çekiliş heyeti ve noter huzurunda düzenlenen çekilişler mpi.gov.tr adresinden canlı olarak yayınlanıyor. On Numara her hafta kazandırmaya devam ediyor. İşte 2 Eylül On Numara çekiliş sonuçları...

20:01 -
On Numara sonuçlarına göre büyük ikramiye Muğla’ya! 2 Eylül On Numara çekiliş sonuçları…

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. On Numara oyununda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanıyor. MPİ bu hafta büyük ikramiye tutarı olarak 343 bin TL belirledi. İşte On numara çekiliş sonuçları…

2 EYLÜL ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

On Numara çekiliş sonuçları:

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: MUĞLA / MARMARİS

İLGİLİ HABERİşte 31 Ağustos Cumartesi devirli Sayısal Loto'da şanslı numaralar!İşte 31 Ağustos Cumartesi devirli Sayısal Loto'da şanslı numaralar! İLGİLİ HABERMilli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı! (30.08.2019)Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı! (30.08.2019)

ON NUMARA OYUNU

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür.

Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

Son güncelleme: 08:04 03.09.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more