Sözcü Plus Giriş

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! (04.11.2019)

On Numara çekiliş sonuçları her hafta olduğu gibi bu akşam da 21.15'te açıklandı. Milli Piyango çekiliş heyeti ve noter huzurunda açıklanan çekilişte şanslı numaraları bilenler ikramiyenin sahibi olacak. İşte On Numara çekiliş sonuçları...

Güncellenme: 23:26, 04/11/2019
On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! (04.11.2019)

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Hayallerine kısa yoldan kavuşmak isteyenler kuponlarını hazırladı. On Numara oyununda çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanıyor. İşte 4 Kasım On Numara çekiliş sonuçları…

4 KASIM ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

On Numara çekiliş sonuçları:

İlginizi ÇekebilirSüper Loto'da umutlar gelecek haftaya kaldı!Süper Loto'da umutlar gelecek haftaya kaldı!İlginizi Çekebilir2 Kasım Sayısal Loto sonuçları: Bir kişiye 7 milyon!2 Kasım Sayısal Loto sonuçları: Bir kişiye 7 milyon!

ON NUMARA OYUNU HAKKINDA

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar)
ödenmektedir.

Yayınlanma Tarihi:19:50,