Sözcü Plus Giriş

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! (14.10.2019)

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango çekiliş heyeti ve noter huzurunda açıklanan çekilişte oyunseverler şanslı rakamları doğru tahmin etmeye çalışıyor. İşte 14 Ekim On Numara çekiliş sonuçları...

20:22 -
On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! (14.10.2019)

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. On Numara oyununda çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanıyor. İşte 14 Ekim On Numara çekiliş sonuçları…

14 EKİM ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

On Numara çekiliş sonuçları:

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI – İSTANBUL / PENDİK

İLGİLİ HABERDevirli Sayısal Loto sonuçları belli oldu!Devirli Sayısal Loto sonuçları belli oldu!

ON NUMARA OYUNU HAKKINDA

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

Son güncelleme: 23:45 14.10.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more