On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! On Numara’da büyük ikramiye bir kişinin

On Numara sonuçları belli oldu. Zengin olma hayali kuranların kuponları doldurarak çekiliş sonuçlarını beklediği On Numara'da büyük ikramiye bir kişinin oldu. Çekilişte ikramiye kazanıp kazanmadığını merak eden vatandaşlar sonuçları araştırıyor. On Numara oyununda çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanıyor. İşte 18 Kasım On Numara sonuçları...

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! On Numara’da büyük ikramiye bir kişinin

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango büyük ikramiye tutarı olarak 579 bin 955 TL belirledi. Geçen hafta büyük ikramiye İstanbul, İzmir ve Konya illerine çıkmıştı. Bu hafta büyük ikramiyenin sahibi olmak isteyenler kuponlarını hazırladı. İşte 18 Kasım On Numara çekiliş sonuçları…

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 18 KASIM

902. Hafta On Numara çekiliş sonuçları:

EN SON DÜZENLENEN ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

16 Kasım Sayısal Loto sonuçları: İlk devir geldi! İlginizi Çekebilir 16 Kasım Sayısal Loto sonuçları: İlk devir geldi! Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! İlginizi Çekebilir Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

ON NUMARA OYUNU HAKKINDA

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar)
ödenmektedir.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...