On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye 3’e bölündü…

On Numara sonuçları her pazartesi gecesi heyecanla bekleniyor. On Numara çekiliş sonuçları belli oldu. Her Pazartesi akşam saat 21.15'te açıklanan On Numara kazandırmaya devam ediyor. Kuponlarını dolduran oyunseverler 27 Mayıs On Numara çekiliş sonuçlarını araştırıyor. İşte On Numara çekiliş sonuçları...

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye 3’e bölündü…

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! On Numara geçen hafta 3 kişiye kazandırmıştı. On Numara oyununda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanıyor. İşte 27 Mayıs On Numara çekiliş sonuçları…

27 MAYIS ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

On Numara çekiliş sonuçları:

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: ÇANAKKALE / BİGA – İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA – İSTANBUL / ESENYURT

EN SON DÜZENLENEN ŞANS OYUNLARI

Sayısal Loto sonuçları 25 Mayıs: Sayısal Loto'da ikinci devir! İlginizi Çekebilir Sayısal Loto sonuçları 25 Mayıs: Sayısal Loto'da ikinci devir! Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (23.05.2019) İlginizi Çekebilir Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (23.05.2019)

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür.

Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.