Sözcü Plus Giriş

21 Ekim On Numara sonuçları: On Numara’da büyük ikramiye üçe bölündü!

On Numara sonuçlarına göre büyük ikramiyeni sahibi belli oldu. Kuponlarını hazırlayan oyunseverler merakla 21 Ekim On Numara çekiliş sonuçlarını bekliyordu ve MPİ kazandıran rakamları duyurdu. On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde 10 bilen 3 kişi 185 bin liranın sahibi oldu. Milli Piyango çekiliş sonuçlarını noter huzurunda canlı yayında açıklıyor. İşte 21 Ekim On Numara sonuçları...

19:01 -
21 Ekim On Numara sonuçları: On Numara’da büyük ikramiye üçe bölündü!

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. On Numara oyununda çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanıyor. İşte 21 Ekim On Numara çekiliş sonuçları…

21 EKİM ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

On Numara çekiliş sonuçları:

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: İSTANBUL / ÜMRANİYE – İZMİR / BORNOVA – KONYA / SELÇUKLU

İLGİLİ HABER19 Ekim Sayısal Loto sonuçları: İkramiye bir kişinin...19 Ekim Sayısal Loto sonuçları: İkramiye bir kişinin... İLGİLİ HABERMPİ 19 Ekim sonuçlarını açıkladı!MPİ 19 Ekim sonuçlarını açıkladı!

ON NUMARA OYUNU HAKKINDA

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir.

Son güncelleme: 08:08 22.10.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more