Sözcü Plus Giriş

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! On Numara’da iki kişi büyük ikramiyenin sahibi oldu

On Numara sonuçları belli oldu. Zengin olma hayali kuranların kuponları doldurarak çekiliş sonuçlarını beklediği On Numara'da geçen hafta bir kişinin büyük ikramiyeyi kazanmasının ardından bu hafta heyecan arttı. Oyunseverler bu hafta talihli olabilmek için kuponlarını hazırladı ve On Numara çekiliş sonuçlarını araştırıyor. İşte 15 Temmuz On Numara çekiliş sonuçları...

19:49 -
On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! On Numara’da iki kişi büyük ikramiyenin sahibi oldu

On Numara sonuçları her pazartesi gecesi heyecanla bekleniyor. On Numara çekiliş sonuçları bu akşam Milli Piyango çekiliş heyeti ve noter huzurunda açıklandı. Her Pazartesi akşam saat 21.15’te açıklanan On Numara kazandırmaya devam ediyor. Kuponlarını dolduran oyunseverler 15 Temmuz On Numara çekiliş sonuçlarını araştırıyor. İşte On Numara çekiliş sonuçları…

15 TEMMUZ ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARION NUMARA NASIL OYNANIR?

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür.

Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

Son güncelleme: 21:48 15.07.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more