Sözcü Plus Giriş

Osmaniye’nin Bahçe ilçesindeki bir arazide hendek içinde üst üste yığılmış 10 köpek ölüsü bulundu. Aynı bölgeye daha önce atılan ölü köpeklerin de iskeletlerine rastlandı.

İLGİLİ HABERBeşiktaş'ta şoförün otobüse aldığı üşüyen köpek koltukta uyuyakaldıBeşiktaş'ta şoförün otobüse aldığı üşüyen köpek koltukta uyuyakaldı

Bahçe ilçesi Burgaçlı köyündeki bir arazide, sabah saatlerinde hendek içinde üst üste yığılmış 10 köpek ölüsü bulundu.

FOTO: AA – Osmaniye’nin Bahçe ilçesindeki bir arazide, telef olmuş halde bulunan çok sayıda köpekle ilgili inceleme başlatıldı.

HAYVANSEVERLER TEPKİLİ

Köpeklerin fotoğrafları sosyal medyadan paylaşınca, hayvanseverler duruma tepki gösterdi. İhbar üzerine Doğa Koruma ve Milli Parlar Şubesi ile Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü ekipleri bölgeye giderek çalışma yaptı.

İLGİLİ HABERKöpeklere işkence eden 3 kişi gözaltına alındı!Köpeklere işkence eden 3 kişi gözaltına alındı!

TOPLUCA ÖLDÜRÜLME ŞÜPHESİ

Köpeklerin zehirlenerek topluca öldürülmüş olabilecekleri şüphesiyle Cumhuriyet Savcılığı’nca inceleme başlatıldı. Aynı bölgeye daha önce de atılmış onlarca köpeğin iskeletiyle karşılaşıldı. Köpeklerin ölüm nedenlerini belirlemek için çalışma başlatılırken, hayvanların ölüleri iş makineleri ile açılan çukurlara gömüldü.

İLGİLİ HABERAntalya'daki köpek ölümleriyle ilgili belediyeden açıklama!Antalya'daki köpek ölümleriyle ilgili belediyeden açıklama!

Jandarma, köpekleri bölgeye atan kişi ya da kişilerin tespiti için çalışma başlattı. DHA

Son güncelleme: 20:59 14.12.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more