Sözcü Plus Giriş

Palu Ailesi soruşturmasında bulunan kemikler, hayvan kemiği çıktı

Kocaeli'nin Körfez ilçesindeki Tütünçiftlik Sahili'nde, 11 yıl önce kızı Melike ile kayıp olan Meryem Tanhal'ı arama çalışmaları kapsamında yapılan kazıda bulunan kemiklerin, Adli Tıp Kurumu'ndaki incelemeleri tamamlandı. Kemiklerin hayvan kemiği olduğu ortaya çıktı.

Güncellenme: 12:26, 29/01/2019

Palu ailesiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, bir süre önce Körfez ilçesi Tütünçiftlik Sahili’ndeki 2 ayrı bölgede iş makinesiyle yapılan kazıda bulunan kemik parçaları, Kocaeli Cumhuriyet Savcılığı tarafından incelenmek üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Yapılan inceleme sonunda kemiklerin hayvan kemiği olduğu tespit edildi. Kocaeli Cumhuriyet Savcılığı’nın yürüttüğü soruşturma ise devam ediyor.

Kocaeli (DHA)

 

İlginizi ÇekebilirPalu ailesi olayında son durum: Yeni kemik parçaları bulundu!Palu ailesi olayında son durum: Yeni kemik parçaları bulundu!İlginizi ÇekebilirBir kemik parçası daha bulundu!Bir kemik parçası daha bulundu!İlginizi ÇekebilirPalu ailesi ve dehşete düşüren öyküleri!Palu ailesi ve dehşete düşüren öyküleri!

 

Yayınlanma Tarihi:11:47,