Patenli çocukları döven şoföre meydan dayağı

Antalya’da belediye otobüsü şoförü, araca tutunduğu gerekçesiyle bir çocuğu dövdü. Kendisine müdahale edip çocuğu elinden alan esnafa da hakaret eden şoföre esnafın tepkisi ise sert oldu.  Olay anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Antalya’nın Kepez ilçesinde iddiaya göre cadde üzerinde ilerleyen bir şehir içi yolcu otobüsüne yaşları 10 ile 12 arasındaki 3 patenli çocuk tutundu. Çocukların otobüse tutunduğunu gören şoför ise bir süre ilerledikten sonra kenarda beklemeye başladı.

Çocukların sağdan geldiğini gören şoför hızla aracından inerek çocukların kovalamaya başladı. Çocuklardan birini bir tokatla yere düşüren şoför, çocuğu tartaklamaya başladı.

Çocuğun kolundan havaya kaldıran şoför, daha sonra yere yatırıp yeniden yumruk attı. Çevredeki esnafın tepkisi üzerine şoför, çocuğu eliyle kaldırıp savurdu.

İddiaya göre şoför, araya girmeye çalışan çevredeki esnafa da hakaret etti. Hakaretlerin devam etmesi üzerine şoföre esnafın tepkisi de sert oldu.

Şoför, daha sonra araya girenlerin ayırmasıyla olay yerinden otobüsüyle uzaklaştı. Tüm bu yaşananlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. (İHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...