Sözcü Plus Giriş

Rezidansta bavul içinde cesedi bulunan kadının eski nişanlısı konuştu

Maltepe'deki lüks rezidansta bavulun içinde cesedi bulunan ve Abdulselam G. tarafından başına sert bir cisimle vurularak öldürüldüğü iddia edilen kadının eski nişanlısı konuştu. Üç yıllık bir beraberliklerinin olduklarını vurgulayan eski nişanlısı Cihan Aktulum, "5-6 aydır ayrıyız. Biz dolu dolu geçirdik bu 3 yılı. O süreçte televizyonda ünlü bir yarışma programına da katıldık. Biz çok iyiydik.

20:46 -

Maltepe’de bulunan lüks rezidansta Didem Mengü, başına sert bir cisimle vurularak öldürüldükten sonra cesedi bavul içine konulmuş olarak bulundu.

Müteahhitlik yaptığı öğrenilen evli ve 2 çocuk babası Abdulselam G.(29), cinayet şüphelisi olarak gözaltına alındı. Genç kadının eski nişanlısı Cihan Aktulum, olaya ilişkin konuştu.

İLGİLİ HABERİstanbul'da lüks rezidansta korkunç olayİstanbul'da lüks rezidansta korkunç olay

“SABAHA KADAR BEKLEDİM”

Cihan Aktulum, “Didem’in eski nişanlısıyım. Üzüntülüyüz, acımızı yaşıyoruz. Olmaması gereken bir ölümdü, oldu. Gece 3’te ben evdeydim. Arkadaşlarım internetten yazdı. Ben de aradım öğrendim. Hastaneye gittim. Hastanede dostları vardı. Ailesi perişan durumdaydı. Gelemezlerdi, bırakıp gittiler çünkü çok kötü durumdalardı. Ben sabaha kadar bekledim zaten. Sonra adli tıp İçin karşıya götürdük cenazemizi. Aldık şimdi, Üsküdar’da ikindide defnedeceğiz” dedi.

“ÜNLÜ BİR YARIŞMA PROGRAMINA DA KATILDIK”

Üç yıllık bir beraberliklerinin olduklarını vurgulayan Aktulum, “5-6 aydır ayrıyız. Biz dolu dolu geçirdik bu 3 yılı. O süreçte televizyonda ünlü bir yarışma programına da katıldık. Biz çok iyiydik. Üzücü yani bu yaşanmamalıydı. Bir tahminim yok. Bize adli raporlardan sonra bir şeyler söyleyecekler. Hiç kimse bir şey söylemiyor. Başına ağır bir cisimle vurulduğunu biliyorum ama neden ve nasıl olduğunu inanın ki, bilmiyorum. Ayrı olduğumuz süreçte bir iletişimimiz yoktu” ifadelerini kullandı.

Son güncelleme: 20:56 12.12.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more