Sözcü Plus Giriş

Sakarya’da Pitbull dehşeti! Kanlar içinde kaldı…

Sakarya'nın Ferizli ilçesinde 'pitbull' cinsi iki köpek, sokakta yakaladıkları köpeği parçalayarak ağır yaraladı. Çevredekilerin tekme ve yumruklu müdahalesiyle kurtarılan sokak köpeği tedaviye alındı. Pitbull'ların sahibi hakkında soruşturma başlatıldı. Olay, iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

22:00 -

Ferizli merkezinde öğle saatlerinde sahibi tarafından gezmeleri için sokakta bırakılan ‘pitbull’ cinsi iki köpek, başıboş köpeğe yaklaştı.

pitbull-dha41_7084667

Bu sırada sahibinin uzaklaştığı pitbull’ların sokak köpeğine saldıracağını fark eden çevredeki bir kişi, harekete geçti. Ancak pitbull’lar, sokak köpeğini yakalayıp dişlerini geçirdi.

pitbull-dha31_7084669

Pitbull’lar, kafasından ısırdıkları köpeği yerde metrelerce sürükledi.

İLGİLİ HABERSilivri'de pitbull dehşetiSilivri'de pitbull dehşeti

Bu sırada sokak köpeğini kurtarmak isteyen çevredekiler müdahale ederek, pitbull’lara tekme ve yumruk attı fakat sonuç alınamadı.

pitbull-dha21_7084670

Pitbull’lar ısırdıkları köpeği dakikalarca bırakmadı. Sokak köpeği yerde kanlar içinde kıvranırken, saldırgan köpekler ise bir süre sonra çevredekilerin müdahalesiyle ayrıldı. Olay, iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

İLGİLİ HABERİstanbul'da pitbull dehşeti!İstanbul'da pitbull dehşeti!

Saldırı sonucu her yeri kanlar içinde kalan sokak köpeği, ilçe sakinleri tarafından yakında bulunan veteriner kliniğine götürülerek tedaviye alındı.

pitbull-dha1_7084672

İlçe sakinleri, olaydan sonra polise giderek pitbull’ların sahibi hakkında şikayetçi oldu, soruşturma başlatıldı.  DHA

İstanbul Seçim Sonuçları ->

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more