29 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonuçları: 3. devir!

Sayısal Loto çekiliş sonuçları haftada iki kez gerçekleştiriliyor. En son düzenlenen çekilişlerde şanslı rakamları bilen çıkmamış 2. devir gerçekleşmişti. Sayısal Loto sonuçlarını umutla bekleyen şans oyunu tutkunlarının beklediği sonuçlar geldi. Kuponlarını kontrol etmek isteyen vatandaşlar Sayısal Loto sonuçlarını haberimizden öğrenebilir. 2 milyon 819 milyon lira olarak açıklanan ikramiye bu akşam 4 milyon lirayı aştı.

29 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonuçları: 3. devir!

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı.  Kuponlarını dolduran oyunseverler 6 şanslı rakamı bilmeye çalışacak. Sayısal Loto'da kazanabilmek için katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin etmesi gerekiyor. İşte 29 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonuçları…

29 MAYIS SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Sayısal Loto sonuçları bu akşam noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş ardından belli oldu. Milli Piyango İdaresi tarafından haftada iki kez gerçekleştirilen Sayısal Loto'da kazanabilmek için katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin etmesi gerekiyor.

4, 8, 13, 19, 27, 41

ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜN YAPILIYOR?

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu çekilişlerindeki düzen şu şekilde;

Pazartesi günleri On Numara
Çarşamba günleri Şans Topu, Sayısal Loto
Perşembe günleri Süper Loto
Cumartesi günleri Sayısal Loto

EN SON DÜZENLENEN ÇEKİLİŞLER

29 Mayıs Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı! İlginizi Çekebilir 29 Mayıs Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı! Şans Topu çekiliş sonuçları (29.05.2019) İlginizi Çekebilir Şans Topu çekiliş sonuçları (29.05.2019)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...