Sözcü Plus Giriş

Sayısal Loto çekiliş sonuçları 2 Ocak: Sayısal Loto sonuçları katlanarak büyüyor!

Sayısal Loto 'da yeni bir devir serisi başladı. Bu hafta da şanslı rakamları bilen çıkmadı. Milli Piyango'nun en çok devreden ve en çok kazandıran oyunu olan Sayısal Loto'da büyük ikramiyeyi kazanmak için 6 şanslı rakamı bilmek gerekiyor. Oyun her Çarşamba ve Cumartesi akşamları çekiliyor. Bu hafta büyük ikramiye tutarı olarak 3 milyon 326 bin TL belirlendi. Bir dahaki çekiliş Cumartesi günü olacak. İşte Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

20:07 -
Sayısal Loto çekiliş sonuçları 2 Ocak: Sayısal Loto sonuçları katlanarak büyüyor!

2 Ocak Sayısal Loto çekiliş sonuçları belirlendi. Sayısal Loto çekiliş sonuçları her hafta Çarşamba ve Cumartesi akşamları http://www.millipiyango.gov.tr/ adresinde canlı yayında açıklanıyor. Son çekilişte şanslı rakamları bilen çıkmamış ve büyük ikramiye devretmişti. Sayısal Loto’da büyük ikramiyenin sahibi olabilmek için 6 şanslı rakamı bilmek gerekiyor. İşte Sayısal Loto çekiliş sonuçları…

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Sayısal Loto çekiliş sonuçları saat 21.45’de açıklandı:

2, 4, 15, 29, 31, 45

sayisal-loto-sonuclari

EN SON AÇIKLANAN ŞANS OYUNLARI

İLGİLİ HABER2019 Milli Piyango sıralı tam listesi | İşte Milli Piyango çekilişi hakkında merak edilenler...2019 Milli Piyango sıralı tam listesi | İşte Milli Piyango çekilişi hakkında merak edilenler...İLGİLİ HABERŞans Topu çekiliş sonuçları (02.01.2019)Şans Topu çekiliş sonuçları (02.01.2019)

SAYISAL LOTO İKRAMİYESİ NEREDEN ALINIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Son güncelleme: android-time 07:30 03.01.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more