Sözcü Plus Giriş

Sayısal Loto sonuçları: Sayısal Loto çekilişi sonucu 5 milyon lira 1 kişinin oldu…

Sayısal Loto sonuçları açıklandı. Son 3 çekilişte devir eden Sayısal Loto sonucu büyük ikramiye sahibini buldu. 5 Ocak çekilişinde 5 milyonu geçen büyük ikramiye Gaziantep'e gitti. Haftada iki gün düzenlenen Sayısal Loto'da çekilişi sonucu devirler ve ikramiyeler artmaya devam ediyor. Siz de haberimizden Sayısal Loto çekiliş sonucunu öğrenebilir, kuponunuzu kıyaslayabilirsiniz. İşte Sayısal Loto sonuçları...

18:00 -
Sayısal Loto sonuçları: Sayısal Loto çekilişi sonucu 5 milyon lira 1 kişinin oldu…

Sayısal Loto çekiliş için kuponlarını dolduran vatandaşlar sonuçları araştırmaya başladı. Sayısal Loto’da kazandıran numaralar canlı yayında Milli Piyango İdaresinde tarafından belirlendi. Çarşamba ve Cumartesi akşamları yapılan Sayısal Loto çekilişinde bu hafta büyük ikramiye sahibini Gaziantep’de buldu. Sayısal Loto sonuçları… İşte 5 Ocak Sayısal Loto sonucu…

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI (5 OCAK)

2 – 20 – 29 – 38 – 46 – 47

sayisal-loto-5-ocak

İKRAMİYESİNİ ALMAK İSTEYENLER İÇİN;

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

İLGİLİ HABERŞans Topu sonuçları 4 kişiyi zengin etti! İşte 2 Ocak Şans Topu sonuçları...Şans Topu sonuçları 4 kişiyi zengin etti! İşte 2 Ocak Şans Topu sonuçları...İLGİLİ HABERMilli Piyango Süper Loto sonucu | Dördüncü devir gerçekleşti!Milli Piyango Süper Loto sonucu | Dördüncü devir gerçekleşti!İLGİLİ HABERSayısal Loto çekiliş sonuçları 2 Ocak: Sayısal Loto sonuçları katlanarak büyüyor!Sayısal Loto çekiliş sonuçları 2 Ocak: Sayısal Loto sonuçları katlanarak büyüyor!

sayisal-loto-sonuclari

SAYISAL LOTO SONUÇLARI (2 OCAK)

Sayısal Loto çekiliş sonuçları:

Sayısal Loto oyununun bin 180'inci hafta çekilişinde, 6 bilen çıkmayınca 3 milyon 326 bin 971 lira 38 kuruş ikramiye devretti. Haberimizden kazandıran numaralara ve Sayısal loto çekiliş sonuçlarına göre belirlenen ikramiye dağılımına ulaşabilirsiniz.

ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜN YAPILIYOR?

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu çekilişlerindeki düzen şu şekilde;

Pazartesi günleri On Numara
Çarşamba günleri Şans Topu, Sayısal Loto
Perşembe günleri Süper Loto
Cumartesi günleri Sayısal Loto

sayisal-loto-shutterstock-_16_9_1541611800

SAYISAL LOTO NEDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir..

İstanbul Seçim Sonuçları ->

Son güncelleme: android-time 00:28 06.01.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more