Yine devretti! Sayısal Loto sonuçları belli oldu! 11 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonucu…

Geçen hafta devir eden şans oyununda bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan olmak isteyen talihli adayları kuponlarını doldurarak sonucu beklemeye başlamıştı. Milli Piyango İdaresi, Sayısal Loto sonuçlarını duyurdu. Sayısal Loto’da ikramiye kazanabilmek için katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin etmesi gerekiyor. İşte 11 Mayıs'ta kazandıran numaralar... İşte Sayısal Loto sonuçları...

Yine devretti! Sayısal Loto sonuçları belli oldu! 11 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonucu…

Sayısal Loto sonuçları için araştırmalarını sürdüren vatandaşlar, şanslı numaralar için umutla hafta boyunca bekledi. Geçtiğimiz hafta Sayısal Loto sonuçlarına göre 6 numarayı doğru bilen çıkmayınca bu hafta Sayısal Loto biletlerine olan ilgi daha da arttı. İşte Sayısal Loto sonuçları…

SAYISAL LOTO SONUÇLARI 11 MAYIS

Sayısal Loto sonuçlarını umutla bekleyen şans oyunu tutkunlarının beklediği sonuçlar geldi. Kuponlarını kontrol etmek isteyen vatandaşlar Sayısal Loto sonuçlarını haberimizden öğrenebilir. Ayrıca unutmayın çekiliş tarihi üzerinden 1 yıl geçip de talep edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğramış oluyor.

5 – 12 – 16 – 25 – 27 – 44

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! (06.05.2019) İlginizi Çekebilir On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! (06.05.2019)

 

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (09.05.2019) İlginizi Çekebilir Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (09.05.2019)

 

Şans Topu sonuçları 8 Mayıs: Şans Topu'nda 1. devir geldi... İlginizi Çekebilir Şans Topu sonuçları 8 Mayıs: Şans Topu'nda 1. devir geldi...

ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜN YAPILIYOR?

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu çekilişlerindeki düzen şu şekilde;

Pazartesi günleri On Numara
Çarşamba günleri Şans Topu, Sayısal Loto
Perşembe günleri Süper Loto
Cumartesi günleri Sayısal Loto

İKRAMİYELER NEREDEN ALINACAK?

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

SAYISAL LOTO KAZANAN KUPONU TAM 1 YIL SONRA BULDU

Talihlinin loto kuponunu bir alışveriş torbasının içinde bulduktan sonra, oynadığı rakamları internetten kontrol ettiği ve 1 milyon Avustralya dolarından fazla (yaklaşık 2.8 milyon lira) ikramiyeyi kazandığını fark ettiği açıklandı.

Loto talihlisi yaptığı yazılı açıklamada “Eski torbaları doğrudan çöpe atmadığım için memnunum” dedi.

New South Wales eyaletindeki Newcastle kentinde yaşayan talihli bileti 414 gün boyunca unuttuğu için “kendisini biraz aptal hissettiğini” söyledi ve “Parayı bir yıl önce alabilecek olmam beni üzmüyor. En azından şimdi aldım” dedi.

BBC Türkçe’nin haberine göre; talihlinin parayı çocuklarının ev ödemeleri ve torunlarının eğitimi için kullanacağı ifade edildi.

Kazanan kuponun oynandığı bakkalın sahibi Cherly Tuckerman da, talihlinin ortaya çıkmasıyla rahatladığını söyledi ve “Son bir yılda kaç müşterinin talihlinin bulunup bulunmadığını sorduğuna inanamazsınız” dedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...