Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Sayısal Loto’da ilk devir! İşte Sayısal Loto sonuçları…

Sayısal Loto belli oldu! Her hafta Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişinde geçtiğimiz Çarşamba günü büyük ikramiye 1 kişinin olmuştu. Bu hafta Sayısal Loto sonuçlarına göre 6 bilen çıkmadı ve büyük ikramiye bir sonraki çekilişe devretti. Zengin olma umuduyla kuponları oynayan vatandaşlar için MPİ tarafından gerçekleştirilen 26 Ocak Sayısal Loto sonuçları haberimizin içerisinde yer alıyor.

Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Sayısal Loto’da ilk devir! İşte Sayısal Loto sonuçları…

Milli Piyango İdaresi (MPİ) Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Sayısal Loto 26 Ocak sonuçları belli oldu! Sayısal Loto sonuçlarına göre 26 Ocak büyük ikramiye devretti. Sayısal Loto’dan ikramiye kazanabilmek için aynı kolon içerisinden en az üç rakamın çekiliş sonuçları ile uyuşması gerekiyor. Sayısal Loto çekilişinde 6 numarayı doğru tahmin eden olmadığı sürece büyük ikramiye devretmeye devam edecek. İşte Sayısal Loto çekiliş sonucu…

SAYISAL LOTO SONUÇLARI 26 OCAK

Sayısal Loto sonuçları belli oldu. 26 Ocak Sayısal Loto çekiliş sonucu şanslı rakamlar; 13 – 19 – 32 – 42 – 47 – 48

sayisal-loto-sonuclari

SAYISAL LOTO’DA EN ÇOK ÇIKAN RAKAMLAR

Sayısal Loto’da en çok çıkan rakamlar arasında en üst sırada 170 kez sonuçlara arasında yer alan 38 yer alıyor. 18 rakamı ise 168 kez çıkarak 2. sırada yer alıyor. Üçün sırayı ise 163 ile 1 rakamı yer alıyor. İşte en çok çıkan rakamlardan bazıları;

21: 160 kez çıktı
16: 158 kez çıktı
36: 157 kez çıktı
26: 156 kez çıktı
40:156 kez çıktı
47: 156 kez çıktı
32: 155 kez çıktı

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

Şans Topu çekiliş sonuçları 23 Ocak: 1 milyon 358 bin tek kişinin oldu! İşte Şans Topu sonuçları... İlginizi Çekebilir Şans Topu çekiliş sonuçları 23 Ocak: 1 milyon 358 bin tek kişinin oldu! İşte Şans Topu sonuçları... Süper Loto sonuçları 24 Ocak: Devreden ikramiye gelecek hafta 15 milyon! İlginizi Çekebilir Süper Loto sonuçları 24 Ocak: Devreden ikramiye gelecek hafta 15 milyon! Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto ikramiyesi tek kişinin oldu... İşte sonuçlar! İlginizi Çekebilir Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto ikramiyesi tek kişinin oldu... İşte sonuçlar!

İKRAMİYESİNİ ALMAK İSTEYENLER İÇİN;

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

SAYISAL LOTO KAZANAN KUPONU TAM 1 YIL SONRA BULDU

Talihlinin loto kuponunu bir alışveriş torbasının içinde bulduktan sonra, oynadığı rakamları internetten kontrol ettiği ve 1 milyon Avustralya dolarından fazla (yaklaşık 2.8 milyon lira) ikramiyeyi kazandığını fark ettiği açıklandı.

Loto talihlisi yaptığı yazılı açıklamada “Eski torbaları doğrudan çöpe atmadığım için memnunum” dedi.

New South Wales eyaletindeki Newcastle kentinde yaşayan talihli bileti 414 gün boyunca unuttuğu için “kendisini biraz aptal hissettiğini” söyledi ve “Parayı bir yıl önce alabilecek olmam beni üzmüyor. En azından şimdi aldım” dedi.

BBC Türkçe’nin haberine göre; talihlinin parayı çocuklarının ev ödemeleri ve torunlarının eğitimi için kullanacağı ifade edildi.

Kazanan kuponun oynandığı bakkalın sahibi Cherly Tuckerman da, talihlinin ortaya çıkmasıyla rahatladığını söyledi ve “Son bir yılda kaç müşterinin talihlinin bulunup bulunmadığını sorduğuna inanamazsınız” dedi.

Sayısal Loto'da rakam skandalı İlginizi Çekebilir Sayısal Loto'da rakam skandalı

SAYISAL LOTO NEDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.