Sözcü Plus Giriş

Sayısal Loto yine devretti! İşte 6 Nisan Sayısal Loto sonuçları…

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Sayısal Loto çekilişi sonuçları belli oldu. Talih kuşunun kendi başına konması hayalini kuran vatandaşlar hafta boyunca kuponları doldurarak Sayısal Loto sonuçlarını beklemeye başlamıştı. Milli Piyango İdaresi'nden yapılan Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklamasına göre bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan olmadı. Bir diğer merak edilen konu ise Sayısal Loto sonuçları... İşte 6 Nisan Sayısal Loto çekiliş sonuçları hakkında merak edilenler…

19:08 -
Sayısal Loto yine devretti! İşte 6 Nisan Sayısal Loto sonuçları…

Sayısal Loto sonuçları belli oldu. Sayısal Loto’da 6 numarayı doğru bilen çıkmayınca 5. devir gerçekleşti. MPİSayısal Loto’da ikramiye kazanabilmek için 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin etmesi gerekiyor. İşte, 6 Nisan Sayısal Loto sonuçları…

SAYISAL LOTO SONUÇLARI 6 NİSAN

Sayısal Loto sonuçlarını umutla bekleyen şans oyunu tutkunlarının beklediği sonuçlar geldi. Kuponlarını kontrol etmek isteyen vatandaşlar Sayısal Loto sonuçlarını haberimizden öğrenebilir. Ayrıca unutmayın çekiliş tarihi üzerinden 1 yıl geçip de talep edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğramış oluyor.

4 – 12 – 17 – 42 – 43 – 45

ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜN YAPILIYOR?

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu çekilişlerindeki düzen şu şekilde;

Pazartesi günleri On Numara
Çarşamba günleri Şans Topu, Sayısal Loto
Perşembe günleri Süper Loto
Cumartesi günleri Sayısal Loto

İKRAMİYELER NEREDEN ALINACAK?

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

SAYISAL LOTO’DA KAZANAN KUPONU TAM 1 YIL SONRA BULDU

Talihlinin loto kuponunu bir alışveriş torbasının içinde bulduktan sonra, oynadığı rakamları internetten kontrol ettiği ve 1 milyon Avustralya dolarından fazla (yaklaşık 2.8 milyon lira) ikramiyeyi kazandığını fark ettiği açıklandı.

Loto talihlisi yaptığı yazılı açıklamada “Eski torbaları doğrudan çöpe atmadığım için memnunum” dedi.

New South Wales eyaletindeki Newcastle kentinde yaşayan talihli bileti 414 gün boyunca unuttuğu için “kendisini biraz aptal hissettiğini” söyledi ve “Parayı bir yıl önce alabilecek olmam beni üzmüyor. En azından şimdi aldım” dedi.

BBC Türkçe'nin haberine göre; talihlinin parayı çocuklarının ev ödemeleri ve torunlarının eğitimi için kullanacağı ifade edildi.

Kazanan kuponun oynandığı bakkalın sahibi Cherly Tuckerman da, talihlinin ortaya çıkmasıyla rahatladığını söyledi ve “Son bir yılda kaç müşterinin talihlinin bulunup bulunmadığını sorduğuna inanamazsınız” dedi.

İLGİLİ HABERSüper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (04.04.2019)Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (04.04.2019)

 

İLGİLİ HABEROn Numara çekiliş sonuçları açıklandı! (01.04.2019)On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! (01.04.2019)

 

İLGİLİ HABER3 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları: Büyük ikramiye bir kişiye!3 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları: Büyük ikramiye bir kişiye!

 

Son güncelleme: 10:47 07.04.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more