Sayısal Loto sonuçları: Sayısal Loto’da büyük ikramiye iki kişinin oldu!

Sayısal Loto sonuçları belli oldu. Gerçekleştirilen son üç çekilişte devir eden ve büyük ikramiyesi katlanarak büyüyen Sayısal Loto sonuçlarında 6 şanslı rakamı Muğla ve Giresun arasında paylaştı. Peki, Sayısal Loto'da hangi şanslı numaralar kazandırdı? İşte 19 Ocak Sayısal Loto sonuçları…

Sayısal Loto sonuçları: Sayısal Loto’da büyük ikramiye iki kişinin oldu!

Sayısal Loto çekiliş sonucu büyük ikramiye hayali kuran vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Devir eden ikramiyelerle gittikçe büyüyen Sayısal Loto çekiliş sonuçları araştırılıyor. Sayısal Loto’da kazandıran numaralar canlı yayında belirlendi. MPİ’nin en sevilen oyunlarından biri olan Sayısal Loto kazandırmaya devam ediyor. İşte 19 Ocak Sayısal Loto çekiliş sonucu…

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 19 OCAK

8- 20 – 24- 25 – 28 – 37

Sayısal Loto Bin yüz seksenbeşinci çekiliş sonucunda 6 rakamı doğru bilen iki kişi 2 milyon 486 bin, 5 bilen 114 kişi 6 bin 145 lira, 4 bilen 6 bin 23 kişi 85 lira, 3 bilen 123 bin kişi 12 lira ikramiye kazandı.

sayisal-loto-sonucu

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

Şans Topu sonuçları 16 Ocak: Şans Topu sonuçları belli oldu! Bu hafta 5+1 bilen çıktı mı? İlginizi Çekebilir Şans Topu sonuçları 16 Ocak: Şans Topu sonuçları belli oldu! Bu hafta 5+1 bilen çıktı mı?

 

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (17.01.2019) İlginizi Çekebilir Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (17.01.2019)

 

16 Ocak Sayısal Loto çekiliş sonuçları: Sayısal Loto'da üçüncü devir gerçekleşti! İlginizi Çekebilir 16 Ocak Sayısal Loto çekiliş sonuçları: Sayısal Loto'da üçüncü devir gerçekleşti!
sayisal-cekilis-sonuclari16 OCAK SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARISayısal Loto çekiliş sonuçları:4, 10, 16, 23, 48, 49

İKRAMİYELER NEREDEN ALINACAK?

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜN YAPILIYOR?

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu çekilişlerindeki düzen şu şekilde;

Pazartesi günleri On Numara
Çarşamba günleri Şans Topu, Sayısal Loto
Perşembe günleri Süper Loto
Cumartesi günleri Sayısal Loto

SAYISAL LOTO KAZANAN KUPONU TAM 1 YIL SONRA BULDU

Talihlinin loto kuponunu bir alışveriş torbasının içinde bulduktan sonra, oynadığı rakamları internetten kontrol ettiği ve 1 milyon Avustralya dolarından fazla (yaklaşık 2.8 milyon lira) ikramiyeyi kazandığını fark ettiği açıklandı.

Loto talihlisi yaptığı yazılı açıklamada “Eski torbaları doğrudan çöpe atmadığım için memnunum” dedi.

New South Wales eyaletindeki Newcastle kentinde yaşayan talihli bileti 414 gün boyunca unuttuğu için “kendisini biraz aptal hissettiğini” söyledi ve “Parayı bir yıl önce alabilecek olmam beni üzmüyor. En azından şimdi aldım” dedi.

BBC Türkçe'nin haberine göre; talihlinin parayı çocuklarının ev ödemeleri ve torunlarının eğitimi için kullanacağı ifade edildi.

Kazanan kuponun oynandığı bakkalın sahibi Cherly Tuckerman da, talihlinin ortaya çıkmasıyla rahatladığını söyledi ve “Son bir yılda kaç müşterinin talihlinin bulunup bulunmadığını sorduğuna inanamazsınız” dedi.