Sözcü Plus Giriş

Kocaeli ve Antalya’ya şehit ateşi düştü

Irak’ın kuzeyinde PKK'lı teröristler tarafından önceden yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit düşen askerler Teğmen Fikret Dinçer ve Piyade Ast Subay Üstçavuş Volkan Tantürk’ün acı haberi Antalya ve Kocaeli’deki ailelerine verildi.

16:00 -

Irak’ın kuzeyinde ikmal konvoyunun geçişi esnasında PKK’lı teröristler tarafından önceden yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit düşen Piyade Ast Subay Üstçavuş Volkan Tantürk'ün (31) acı haberi Kocaeli'nin Gölcük ilçesindeki baba ocağına düştü.

Şehidin haberi Gölcük ilçesi Yukarı Değirmendere'de yaşayan ailesine verildi. Bekar olduğu öğrenilen Tantürk'ün evine yakınları tarafından Türk bayrağı asıldı. Haberi alan vatandaşlar ise şehidin evinin önünde toplanmaya başladı.

ŞEHİT TEĞMEN EVLİYDİ VE 6 AYLIK KIZ BABASIYDI

Irak’ın kuzeyinde şehit olan iki askerden Piyade Teğmen Fikret Dinçer’in (26) acı haberi de Antalya’nın Serik ilçesinde yaşayan ailesine verildi.

Orta Mahalle 1017 Sokak’ta oturan ve ilçede servis şoförlüğü yapan baba Ali Dinçer ile anne Zübeyde Dinçer’e çocuklarının şehit olduğu haberi verildi. Şehidin ailesinin oturduğu eve, Türk bayrağı asılırken, sokağa da taziye çadırı kuruldu. Evli ve 6 aylık kız babası olan şehit Fikret Dinçer’in, gelecek hafta kız kardeşinin düğünü için ilçeye gelmeye hazırlandığı öğrenildi.

Şehit Piyade Teğmen Fikret Dinçer’in, Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesine bağlı Dönüklü Mahallesi nüfusuna kayıtlı olduğu belirtildi.

İHA – DHA

Son güncelleme: 16:27 23.09.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more