Sözcü Plus Giriş

Soğuğa kimse aldırış etmedi! Kuyruk uzadıkça uzadı

Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişi için bilet satışı devam ediyor. Eminönü’nde ünlü bilet gişesinin önünde bugün çok sayıda kişi soğuk havaya rağmen uzun kuyruklar oluşturdu. Bilet kuyruğu havadan da görüntülendi.

17:54 -

Bu yılki ikramiye 80 milyon lira. Tam bilet 80, yarım 40, çeyrek bilet de 20 liradan satılıyor. Eminönü'nde bulunan bilet gişesinin önünde ise uzun kuyruklar oluştu.

KOCAELİ’NDEN GELMİŞ

Bilet almak için Kocaeli'den geldiğini söyleyen Aslan Çicek, “Önce garibana fakire yardımcı olacağım. İzmitli’yim ben. Kocaelispor'a da destek olacağım. Bilet almak için Kocaeli'nden geldik. Kızım istedi merak ediyordu burayı onun için geldim” dedi.

“MEZARIMI YAPTIRACAĞIM”

85 yaşındaki Nazmiye Şen ise, “Ev alacağım. Çocuklarıma vereceğim. 80 milyon bana çıkarsa çocuklarıma vereceğim. Mezarımı yaptıracağım. Ben şanslıyımdır, çıkabilir” diye konuştu. Gülsüm Değirmenci de “Mersin'den geliyoruz. Şansa inanırım. Yılbaşı öncesi İstanbul'a gelmemizin bir hayrı vardır” diye düşünüyorum. O yüzden geldik bilet aldık. Arkadaşlarım da istedi. Onlara da aldım” dedi.

İLGİLİ HABERMilli Piyango Bayileri Esnaf Odası Başkanı: Biletinizi yırtmayınMilli Piyango Bayileri Esnaf Odası Başkanı: Biletinizi yırtmayın

Bu yıl ilk kez bilet alacağını belirten Fırat Karadaş ise şansını denemek istediğini belirtti. Aslı Soylu ise çıkan para ile memleketine yatırım yapacağını ifade ederek, “Güzel bir para. Memleketim olan Çorum'a yatırım yapmayı düşünüyorum. Geri kalanı da ailem ve sülalem için harcayacağım” diye konuştu.

Eminönü'ndeki bilet gişesinin önündeki uzun kuyruk ise havadan da görüntülendi. DHA

İLGİLİ HABEREminönü'nde yüzlerce metrelik 'umut' kuyruğu!Eminönü'nde yüzlerce metrelik 'umut' kuyruğu!
Son güncelleme: 18:07 29.12.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more