Ankara depremle uyandı! İşte depremin merkez üssü ve büyüklüğü… (Son depremler)

Ankara sabaha depremle uyandı. Kandilli Rasathanesi verilerine göre depremin büyüklüğü 3.0 olarak ölçülürken, AFAD verilerine göre 2.8 olarak ölçüldü. Deprem saat 06:52:35'de gerçekleşti. İşte son depremler listesi...

Ankara depremle uyandı! İşte depremin merkez üssü ve büyüklüğü… (Son depremler)

Ankaralılar sarsıntı ile uyandılar. Kandilli Rasathanesine göre merkez üssü Altındağ Karacaören ilçesi olan depremin büyüklüğü 3.0 olarak ölçüldü. AFAD ise depremin büyüklüğünü 2.8 olarak ölçtü. Vatandaşlar depremi şiddetli şekilde hissederken sosyal medyada ‘2.8 mıydı bu?’ şeklinde tepkiler verdi.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

Deprem hayatımızın bir gerçeği haline gelmiş durumda. Deprem kuşağında yer alan ülkemizde yaşanan depremlerle birlikte vatandaşlar son depremleri araştırıyor. Yurdun farklı noktalarında gün içinde birçok deprem gerçekleşiyor ancak bunların büyük çoğunluğu hissedilmiyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...