Sözcü Plus Giriş

Ankara’da öğrenciler kar tatili haberi bekliyor! Ankara’da okullar tatil mi? Vasip Şahin’den kar tatili açıklaması geldi mi? (8 Ocak Salı)

Ankara'da okulların tatil olmasını isteyen öğrenci ve veliler Ankara Valisi Vasip Şahin'den kar tatili açıklaması bekliyor. Gün boyunca "Ankara'da okullar tatil mi?" sorusunun yanıtı araştıran öğrenciler aynı zamanda karın da tadını çıkarıyor. r. Türkiye'nin bir çok ilinde yoğun kar yağışının nedeniyle tatil haberleri gelmeye devam ediyor. Bugün Ankara'da okulların tatil olması bekleniyor. Peki Bugün Ankara'da okullar tatil mi?

23:57 -
Ankara’da öğrenciler kar tatili haberi bekliyor! Ankara’da okullar tatil mi? Vasip Şahin’den kar tatili açıklaması geldi mi? (8 Ocak Salı)

Ankara’da okullar bugün tatil mi? Türkiye’yi etkisi altına alan kar yağışı Ankara’da hem hayatı hem de eğitimi olumsuz etkilemeye devam ediyor. Öğrenciler kar nedeniyle daha önce olduğu gibi Ankara’da bugün da okulların tatil olup olmayacağını merak ediyor. Peki Ankara Valisi Vasip Şahin y da yetkililerinden kar tatili açıklaması geldi mi? İşte “Ankara’da bugün okullar kar tatili mi” sorusunu yanıtı…

ANKARA'DA OKULLAR TATİL Mİ?

Konu ile ilgili Ankara Valiliği'nden açıklama bekleniyor. Açıklama yapıldığı takdirde haberimizdeki yerini alacak.

ankara-okullar-tatil-mi

ANKARA'DA HAVA DURUMU

Bölge genelinin çok bulutlu, Batı Karadeniz kıyılarının bu akşam saatlerinden, Ankara, Kırıkkale ve Çankırı'nın bu gece ilk saatlerden itibaren aralıklı kar yağışlı geçmesi beklenmektedir;Yağışların Ankara'da bu gece saatlerinden itibaren, Düzce ve Zonguldak'da ise bugün (salı) öğle saatlerinden sonra yer yer etkili olacağı beklenmektedir.Bu gece ve bugün (salı) sabah saatlerinde kuvvetli buzlanma ve don olayı beklenmektedir.

İLGİLİ HABERSon dakika: İstanbul'da binlerce öğrenci bekliyor! Yarın okullar tatil mi? Valilik'ten açıklama geldi mi?Son dakika: İstanbul'da binlerce öğrenci bekliyor! Yarın okullar tatil mi? Valilik'ten açıklama geldi mi?

HAVA SICAKLIĞI: Bölge genelinde hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 4-6 derece altında seyretmesi beklenmektedir.

RÜZGAR: Rüzgarın bölge genelinde kuzey, kuzeydoğulu yönlerden hafif arasıra orta kuvvette esmesi beklenmektedir.

BUZLANMA VE DON UYARISI: Gece ve sabah saatlerinde kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı görüleceğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (Buzlanma, Don Olayı, Ulaşımda Aksamalar) dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Son güncelleme: android-time 08:45 10.01.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more