Beştepe’den Erdoğan-İnce görüşmesi açıklaması!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Muharrem İnce arasında gerçekleştirildiği öne sürülen ve görüşmeye giderken kullanıldığı iddia edilen araç plakalarıyla ilgili açıklamada bulundu.

Beştepe’den Erdoğan-İnce görüşmesi açıklaması!

Altun açıklamasında, “Belirtilen plakalı araç kaydı söz konusu değildir. Haber kaynağı kişinin açıklaması gerçek dışı” dedi.

Altun’un açıklaması şöyle;

* Sayın Cumhurbaşkanımızla ilgili geçtiğimiz günlerde ortaya atılan mesnetsiz iddianın haber kaynağı olarak gösterilen şahıs tarafından yapılan son açıklama hiçbir surette gerçeği yansıtmamaktadır.

* Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Ziyaretçi Kabul Programı’nda bahsi geçen plaklara sahip herhangi bir araç kaydı söz konusu değildi.

* Dahası Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Uygulama ve Denetleme Dairesi Başkanlığımız kayıtlarına göre bu plakalar mevcut bile değildir.

* Türkiye kamuoyunu böylesi bir gündemle manipüle etmeye algı operasyonlarıyla demokratik siyasetimize gölge düşürmeye çalışanları milletimizin vicdanına havale ediyoruz.

Rahmi Turan'ın kaynağı Talat Atilla tüm detayları açıkladı İlginizi Çekebilir Rahmi Turan'ın kaynağı Talat Atilla tüm detayları açıkladı Kemal Kılıçdaroğlu: CHP'ye karşı ciddi kumpaslar var İlginizi Çekebilir Kemal Kılıçdaroğlu: CHP'ye karşı ciddi kumpaslar var

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...