Sözcü Plus Giriş

Binali Yıldırım’dan Avrasya Tüneli açıklaması! Gebze-Halkalı banliyö hattı için de tarih verdi!

TBMM Başkanı ve AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, özel bir televizyonun canlı yayına katıldı. Yıldırım, Avrasya Tüneli'ne yıl sonuna kadar zam yapılmayacağını söyledi. Yıldırım, "Bu fiyatlar bu yılın sonuna kadar aynen devam edecek" ifadelerini kullandı. Öte yandan Yıldırım, Gebze-Halkalı banliyö hattının 10 Mart'ta yolculu seferlere başlayacağını söyledi.

00:03 -
Binali Yıldırım’dan Avrasya Tüneli açıklaması! Gebze-Halkalı banliyö hattı için de tarih verdi!

TBMM Başkanı ve AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, katıldığı bir televizyon programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

“ÜCRET ARTIŞI OLMAYACAK”

Konuşmasında Avrasya Tüneli'ne değinen Yıldırım, “Ücret artışı olmayacak, fiyatlar yıl sonuna kadar aynı kalacak” ifadelerini kullandı.

TARİH VERDİ: 10 MART’TA BAŞLAYACAK

Gebze-Halkalı banliyö hattına ilişkin de bilgi veren Yıldırım, “Mart ayının 10’undan itibaren yolculu seferlere başlayacak hale gelecek. Hedef trafikte bekleme süresini 25 dakikaya düşürmek” dedi.

İLGİLİ HABERBanliyö treni 5 yıl sonra geri dönüyor: Test sürüşleri başladıBanliyö treni 5 yıl sonra geri dönüyor: Test sürüşleri başladı
Son güncelleme: 10:30 04.03.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more