Sözcü Plus Giriş

SON DEPREMLER: Denizli’de art arda depremler

Son dakika ölçümlerine göre Denizli'nin Acıpayam İlçesi'nde saat 09:15'te 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Geçtiğimiz hafta da sık sık sallanan Denizli'de meydana gelen deprem korku ve paniğe yol açtı. Denizli'de saat 14:48'de 3.1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. İşte meydana gelen son depremler...

09:29 -
SON DEPREMLER: Denizli’de art arda depremler

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı’ndan (AFAD) alınan bilgiye göre, saat 09.15’te merkez üssü Acıpayam ilçesi olan deprem meydana geldi. Yerin 7.00 kilometre derinliğinde olan deprem, kısa süreli paniğe neden oldu.  Denizli Acıpayam’da, 20 Mart Çarşamba günü, Richter ölçeğine göre, 5.5 büyüklüğünde deprem meydana gelmiş, ardından aynı bölgede büyüklükleri değişen yüzlerce artçı sarsıntı olmuştu.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

Son güncelleme: 15:24 25.03.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more