Ekrem İmamoğlu’ndan akbil ve su fiyatlarındaki indirimlere yanıt!

Ekrem İmamoğlu, su ve ulaşımdaki indirim projelerinin İBB Meclisi'nde gündeme alınmasının ardından sosyal medyadan İBB Meclisi'ndeki CHP'lilere ve AKP'lilere teşekkür etti.

Ekrem İmamoğlu’ndan akbil ve su fiyatlarındaki indirimlere yanıt!

31 Mart seçimlerinden İBB Başkanı olarak çıkan Ekrem İmamoğlu, YSK’nın iptal kararı sonrası projelerinin birçoğunu hayata geçiremeden görevini 23 Haziran’da yapılacak yeni seçimlere kadar bırakmıştı. İmamoğlu’nun su ve öğrenci akbilindeki indirim projelerini kendisinin yerine vekillik görevini yürüten İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve İBB Meclisi gerçekleştiriyor.

İmamoğlu yok ama vaatleri bir bir kabul ediliyor İlginizi Çekebilir İmamoğlu yok ama vaatleri bir bir kabul ediliyor

İBB Meclisi’nde alınan karar sonrası öğrenci akbilinin 40 lira olması ve İstanbul’da yaşayan ailelerin nüfuslarına göre su kullanımında yüzde 40’a varan indirimden yararlanabileceği indirim projeleri hayata geçiriliyor.

Projelerin sahibi Ekrem İmamoğlu ise indirimlerin gerçekleştirilmesi için çalışan İBB Meclisi’ne teşekkür etti.

İmamoğlu, “3 Mayıs’ta ‘Çok yakında’ olacak demiştik; güzel şeyler olmaya başladı bile :) İBB Meclisi'nde, en önemli seçim vaatlerimizden, indirim önerilerimizin sıkı takipçisi olan CHP Grubu'na ve bu önerilere destek veren AK Parti Grubu'na teşekkür ederim. HerŞeyÇokGüzelOlacak” dedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...