Ekrem İmamoğlu’nu ağlatan konuşma

Duayen gazeteci Uğur Dündar programın sonunda sahneden inerek Ekrem İmamoğlu'nun anne ve babasının yanına gitti. Ekrem İmamoğlu'nun annesi ve babasının yaptığı konuşma salonda duygusal anların yaşanmasına neden oldu. İmamoğlu o anlarda gözyaşlarını tutamadı.

Ekrem İmamoğlu’nun anne ve babasına mikrofon uzatan Uğur Dündar, oğulları hakkında neler düşündüklerini sordu. İmamoğlu’nun annesi ve babasının konuşmaları sırasında salonda duygusal anlar yaşandı ve Ekrem İmamoğlu gözyaşlarını tutamadı.

İmamoğlu’nun annesi, “Anlatmaya gerek yok. Nasıl görüyorsa dışarı öyle yansıyor. Öyle aklıma gelmezdi ama ben okumadım onun okumasını çok istiyordum. Her tarafını beğeniyorum. Beğenmediğim bir şeyi yok. Hayırlı uğurlu olsun herkese. Hiç yalan söylemez” şeklinde konuştu. Bu anlarda Ekrem İmamoğlu, gözyaşlarına hakim olamadı.

İmamoğlu: CNNTürk'teki 4 kameramanın görevine son verildi İlginizi Çekebilir İmamoğlu: CNNTürk'teki 4 kameramanın görevine son verildi Son dakika... İmamoğlu'nun konuk olduğu SÖZCÜ TV'den yayınlanan Halk Arenası rekor kırdı! İlginizi Çekebilir Son dakika... İmamoğlu'nun konuk olduğu SÖZCÜ TV'den yayınlanan Halk Arenası rekor kırdı!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...