Sözcü Plus Giriş

Erdoğan: Artık sabrımız taştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kartal'da çöken ve 8 katının 3 katı kaçak olduğu açıklanan bina ile ilgili Aydın'da açıklamalarda bulundu.

17:46 -

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “17 kişi şehit oldu, enkaz altında birkaç kişi daha var. Kentsel dönüşüm değişim olsaydı, bunlar planlı olsaydı, kaçak yapılaşma olmasaydı başımıza bunlar gelir miydi? Bina ruhsatsız, iskansız, artık sabrımız taştı. AK Partili belediyeler başta olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızla birlikte yoğun bir çalışmaya gireceğiz. Enkaz tamamen kaldırıldıktan sonra İçişleri, Adalet, Sağlık Bakanlıklarımız, hep beraber bir araya gelecek ve nasıl bir eylem yapacağız, başsavcının verdiği raporu alacak, buna göre de adımlarımızı atacağız. Ama bunlar kararlı adımlar olacak” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERCumhurbaşkanı Erdoğan, Ufuk Korveti Denize İndirme Töreni'nde konuştuCumhurbaşkanı Erdoğan, Ufuk Korveti Denize İndirme Töreni'nde konuştuİLGİLİ HABERErdoğan enkaz bölgesine gitti: Alacağımız çok ders varErdoğan enkaz bölgesine gitti: Alacağımız çok ders var

 

Son güncelleme: android-time 15:30 12.02.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more