İmamoğlu’nun röportajının reklamına bile sansür!

Yandaş medyanın Ekrem İmamoğlu düşmanlığı, bu kadarına da pes dedirtti. Star TV, Sözcü gazetesinde bugün yer alacak olan Uğur Dündar'ın Ekrem İmamoğlu röportajının alt bant reklamını yayınlamayı reddetti. Yani Star TV, İmamoğlu röportajının reklamına bile sansür uyguladı.

İmamoğlu’nun röportajının reklamına bile sansür!

Sözcü Gazetesi yazarı Uğur Dündar, YSK tarafından mazbatası elinden alınan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile dün tarihi bir röportaja imza attı. Dündar'ın ‘'31 Mart’ta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu ile Sözcü Gazetesi için çok çarpıcı açıklamaların yer aldığı bir röportaj yaptım. Bugün bir SÖZCÜ Gazetesi almanızı öneririm…' diye sosyal medyadan da duyurusunu yaptığı röportajda İmamoğlu; YSK sürecinden 23 Haziran kampanyasına kadar birçok konu da günlerce konuşulacak açıklamalara imza attı.

STAR TV'DEN REKLAM SANSÜRÜ

Sözcü yönetimi de bu tarihi söyleşiyi tüm Türkiye'ye okusun diye, Star TV'ye bant reklam vermek istedi. Ancak Star TV, Sözcü Gazetesi'nin ‘'Ekrem İmamoğlu gerçekleri Uğur Dündar'a anlattı bugün Sözcü'de'' cümlesini içeren 7 saniyelik bant reklamı yayımlamayı reddetti. Bant reklamın Ekrem İmamoğlu röportajı ile ilgili olduğu için kanal yönetimi tarafından reddedildiği öğrenildi. Başka bir deyişle Star TV, İmamoğlu haberinin reklamına bile sansür uyguladı.

BUGÜN SÖZCÜ'DE

7 saniyelik reklamı bile sansüre uğrayan İmamoğlu röportajı bugün gazeteniz Sözcü'de olacak.

İşte İmamoğlu’nun sansürlenen yedi saniyelik o reklamı;