İstanbul bir kez daha sallandı! Marmara Denizi’nde artçı depremler devam ediyor

İstanbul'da saat 23.20'de bir artçı deprem daha meydana geldi. Depremin büyüklüğünü; AFAD 3,9, Kandilli ise 4,3 olarak açıkladı. Denizde meydana gelen deprem, Silivri'ye 21,16 kilometre uzaklıkta ve 7,02 kilometre derinlikte yaşandı. İşte dakika dakika son depremler listesi...

İstanbul bir kez daha sallandı! Marmara Denizi’nde artçı depremler devam ediyor

İstanbul’da yoğun şekilde hissedilen ve bazı binalarda hasara neden olan 5,8 büyüklüğündeki depremin ardından gece saatlerinde bir deprem daha meydana geldi. Kandilli’den yapılan açıklamada depremin 23.20’de meydana geldiği ve merkez üssünün Silivri olduğu belirtildi. Depremin yerin 7 metre derinliğinde ve 4,3 şiddetinde olduğu bildirildi. Depremde can kaybı veya yaralının olup olmadığı hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Son dakika: İstanbul'da büyük deprem! Hasarlı binalar var... İstanbul depremi sonrası son durum! İlginizi Çekebilir Son dakika: İstanbul'da büyük deprem! Hasarlı binalar var... İstanbul depremi sonrası son durum!

AFAD 3,9 OLARAK AÇIKLADI

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Bilgilendirme Servisi’nden yapılan açıklamada ise saat 23.20’de meydana gelen depremin büyüklüğü 3,9 olarak belirtildi. Açıklamada “Denizde meydana gelen deprem, Silivri’ye 21,16 kilometre uzaklıkta ve 7,02 kilometre derinlikte yaşandı” ifadelerine yer verildi.

Kırık ayağıyla depremden böyle kaçtı! İlginizi Çekebilir Kırık ayağıyla depremden böyle kaçtı!

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...