İmamoğlu: İstanbul’un uzun zamandır belediye başkanı yoktu o da geldi

Usta gezeteci Uğur Dündar'ın sunduğu ve Sözcü TV'den ilk kez yayınlanan Halk Arenası programına konuk olan Ekrem İmamoğlu hayal ettiği İstanbul'u açıkladı. İmamoğlu, "Uzun zamandır İstanbul'un belediye başkanı yoktu o da geldi" ifadelerini kullandı.

Sözcü TV’de canlı yayınlanan Halk Arenası’na katılan Ekrem İmamoğlu nasıl bir İstanbul hayal ettiğini, “Şeffaflık adil bir İstanbul, İstanbul’un bütün nimetlerini bütün halkına yayan. Kesinlikle yeşil bir İstanbul. Doğaya saygı duyan İstanbul’un geçmişine sahip çıkan bir İstanbul. Elbette yaratıcı bir kentin olması lazım İstanbul’un. Onların yaratıcı ruhları dünyaya biz üretebiliyoruz diyebilen bir İstanbul olması gerekiyor. Bunu var etmek için tüm koşullar var uzun zamandır Belediye Başkanı yoktu o da geldi” sözleriyle açıkladı.

Son dakika | Ekrem İmamoğlu: Sözcü'nün ilk yayınında tarihi bir anda sizinle olmanın keyfini yaşıyorum İlginizi Çekebilir Son dakika | Ekrem İmamoğlu: Sözcü'nün ilk yayınında tarihi bir anda sizinle olmanın keyfini yaşıyorum

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...