Sözcü Plus Giriş

SON DEPREMLER: Marmara’da deprem! Deprem Çanakkale, İstanbul ve Balıkesir’de hissedildi!

Marmara Bölgesi'ndeki birçok il dün gece saatlerinde depremle sarsıldı. Marmara'da Bandırma ile Mudanya arasındaki alanda saat 00:07'de 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İşte Marmara depremi ve AFAD ve Kandilli Rasathanesi verilerine göre son depremler...

00:26 -
SON DEPREMLER: Marmara’da deprem! Deprem Çanakkale, İstanbul ve Balıkesir’de hissedildi!

Son dakika gelişmesine göre Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ile Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre Marmara Denizi’nde İstanbul’da hissedilen bir deprem meydana geldi. AFAD’ın 4.0 olarak duyurduğu depremi Kandilli 4.2 olarak açıkladı.Depremin saat 00.07’de ve yerin 7 kilometre derinliğinde gerçekleştiği belirlendi.

Merkezi üssü Marmara Denizi olan 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Marmara’da özellikle Bursa olmak üzere Çanakkale, İstanbul  ve Balıkesir’de de hissedilen depremde kısa süreli panik yaşandı. Deprem sonrasında çok sayıda sosyal medya kullanıcısı depremle ilgili paylaşımda bulundu.

AFAD: 4 BÜYÜKLÜĞÜNDE

Marmara Denizi açıklarında 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Karacabey ilçesi açıklarında Marmara Denizi’nde 4 büyüklüğünde yer sarsıntısı kaydedildi.

 

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

 

Son güncelleme: 07:23 05.03.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more