Sözcü Plus Giriş

Milli Savunma Bakanlığı: Ölürsem şehit kalırsam gazi

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan son dakika açıklamasında, "TSK vatanımızın bütünlüğüne, devletimizin bekasına, 82 milyon vatandaşımızın huzur/güvenliğine yönelik tehdit/tehlike oluşturan tüm terör örgütlerine karşı asil milletimizin sevgisi, güveni ve duasından aldığı güçle ve "Ölürsem şehit kalırsam gazi" anlayışıyla mücadeleye hazırdır" ifadeleri kullanıldı.

Güncellenme: 12:00, 15/11/2019
Milli Savunma Bakanlığı: Ölürsem şehit kalırsam gazi

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), TSK’nın tüm terör örgütlerine karşı mücadeleye hazır olduğunu açıkladı. “Türk Silahlı Kuvvetleri sınırlarımızda terör
koridoru oluşturulmasına asla müsamaha göstermeyecektir.” ifadelerinin kullanıldığı açıklamada “Harekat için tüm hazırlıklar tamamlanmıştır.”  denildi.

Bakanlığın Twitter hesabında yer alan açıklamada, “TSK vatanımızın bütünlüğüne, devletimizin bekasına, 82 milyon vatandaşımızın huzur/güvenliğine yönelik tehdit/tehlike oluşturan tüm terör örgütlerine karşı asil milletimizin sevgisi, güveni ve duasından aldığı güçle ve ‘Ölürsem şehit kalırsam gazi’ anlayışıyla mücadeleye hazırdır” ifadeleri yer aldı.

Milli Savunma Bakanlığının Twitter hesabından yapılan paylaşımda ayrıca, “Bölgemizin istikrar ve huzuruna katkı sağlayarak Suriyelilerin güvenli bir yaşama kavuşabilmesi için güvenli bölge/barış koridoru kurulması zaruridir.” vurgusu yapıldı. İşte o paylaşımlar…

İlginizi ÇekebilirSuriye radyosu: TSK sınırdaki köprüleri vurduSuriye radyosu: TSK sınırdaki köprüleri vurdu

 

İlginizi ÇekebilirDolar/TL ne kadar oldu? Trump'ın mesajı ve Suriye gerginliği doları tetikledi!Dolar/TL ne kadar oldu? Trump'ın mesajı ve Suriye gerginliği doları tetikledi!

 

İlginizi ÇekebilirBM'den Suriye operasyonuna yeşil ışık!BM'den Suriye operasyonuna yeşil ışık!

 

Yayınlanma Tarihi:00:45,
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more