Sözcü Plus Giriş

Son depremler: Tekirdağ depremle uyandı! Kandilli Rasathanesi ve AFAD deprem listesi…

Sabah saatlerinde merkez üssü Tekirdağ'ın Saray ilçesi olarak belirlenen bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi'nin ölçümlerine göre 3.1 büyüklüğünde olan deprem yerin 10.9 kilometre derinliğinde gerçekleşti. Depremi hisseden vatandaşlar son depremlere dair aramalar yapmaya başladı...

08:48 -
Son depremler: Tekirdağ depremle uyandı! Kandilli Rasathanesi ve AFAD deprem listesi…

Deprem kuşağında yer alan ülkemizde sık sık depremler meydana geliyor. Bu sabah Tekirdağ 3.1’lik depremle sarsıldı. İlk belirlemelere göre can ve mal kaybı yaşanmazken, deprem merkez üssüne yakın olan bölgelerde hissedildi.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

Deprem hayatımızın bir gerçeği haline gelmiş durumda. Deprem kuşağında yer alan ülkemizde yaşanan depremlerle birlikte vatandaşlar son depremleri araştırıyor. Yurdun farklı noktalarında gün içinde birçok deprem gerçekleşiyor ancak bunların büyük çoğunluğu hissedilmiyor.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more