Sözcü Plus Giriş

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (08.08.2019)

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Son 7 haftadır talihli çıkmadı. Büyük ikramiye kar topu gibi büyüdü. Süper Loto oyununda bu hafta da büyük ikramiyeyi bilen çıkmadı.

Güncellenme: 21:35, 08/08/2019
Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (08.08.2019)

Kısa yoldan zengin olmanın hayallerini kuranlar kuponlarını hazırladı, şimdi ise Süper Loto sonuçları araştırılıyor. Milli Piyango İdaresi her Perşembe akşamı saat 21.15’te Süper Loto çekiliş sonuçlarını açıklıyor. İşte Süper Loto çekiliş sonuçları…

8 AĞUSTOS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekiliş sonuçları:

İlginizi ÇekebilirŞans Topu 7 Ağustos çekiliş sonuçları ve ikramiye dağılımı...Şans Topu 7 Ağustos çekiliş sonuçları ve ikramiye dağılımı...İlginizi ÇekebilirSayısal Loto sonuçlarına göre yine devir!Sayısal Loto sonuçlarına göre yine devir!

ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜN YAPILIYOR?

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu çekilişlerindeki düzen şu şekilde;

Pazartesi günleri On Numara
Çarşamba günleri Şans Topu, Sayısal Loto
Perşembe günleri Süper Loto
Cumartesi günleri Sayısal Loto

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü’den öğrenilir.

Yayınlanma Tarihi:19:20,