Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (28.11.2019)

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Son 5 çekilişte şanslı rakamları bilen çıkmadı büyük ikramiye 13 milyon 863 TL'ye ulaştı. Kuponlarını dolduran oyunseverler heyecanla Süper Loto çekiliş sonuçlarını araştırıyor. İşte 28 Kasım Süper Loto çekiliş sonuçları...

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (28.11.2019)

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Süper Loto oyununda şanslı numaraları doğru tahmin eden çıkana değin devir sürüyor, böylece ikramiye kar topu gibi büyüyor. Bu akşam açıklanan ikramiye tutarı: 17 milyon 520 bin TL. İşte 28 Kasım Süper Loto çekiliş sonuçları…

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekiliş sonuçları:

Şans Topu sonuçları: Büyük ikramiye bir kişinin! İlginizi Çekebilir Şans Topu sonuçları: Büyük ikramiye bir kişinin! Sayısal Loto sonuçları: 7 milyon 500 bin bir kişinin! İlginizi Çekebilir Sayısal Loto sonuçları: 7 milyon 500 bin bir kişinin!

SÜPER LOTO OYUNU HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü’den öğrenilir.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...